Teplákové súpravy

Stránka 1 z 1 - 11 položiek celkom

Cena

1225
11225

Značky

Veľkosť

Zobrazených položiek: 11

Teplákové súpravy sú základom detského šatníka. Sú mimoriadne všestranným kúskom, ideálnym na vrstvenie, vďaka čomu v nich vaše ratolesti prežijú jar, leto, ale tiež jeseň a zimu. Nielenže sú perfektné na športovanie, výlety, ale rovnako na každodenné nosenie či už do školy a škôlky, do prírody alebo doma na leňošenie. 

Navyše, kúpou detskej teplákovej súpravy ušetríte peniaze a čas nad rozmýšľaním výberu vhodného oblečenia, ktoré k sebe dokonale ladí.  

Naše teplákové súpravy sú vhodné pre deti od 2 rokov do 7 rokov, ktoré umožňujú vášmu drobcovi pohodlne sa pohybovať a objavovať svet. A nielenže udržia vaše deti v pohodlí a teple, ale štýlový dizajn s potlačou ich obľúbených postavičiek poteší aj ich hravé detské dušičky.

Ak hľadáte detskú teplákovú súpravu pre dievča, odporúčame pozrieť si 2-dielnu teplákovú súpravu Frozen, ktorá vyčarí úsmev na tvári každej malej princezné. A pre chlapcov s 3-dielnou teplákovou súpravou Spider-Mana nemôžete urobiť chybu. V ponuke KIDSmall nájdete aj ďalšie detské teplákové súpravy od všetkých obľúbených rozprávkových postavičiek vrátane Peppa Pig, Mickey Mouse a ďalších.

Nie je to úplne to, čo hľadáte? Pozrite si náš sortiment samostatných detských mikín, teplákov, ako aj celý rad iného detského oblečenia pre ďalšiu inšpiráciu. 

Garancia doručenia
Vždy s láskou zabalené
a vychystané voňavé objednávky
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke nad 25 EUR
Viac ako 2000 výdajných miest
Cez 2000 výdajných miest
po celom Slovensku