Voľnočasové a školácke batohy

Stránka 1 z 1 - 37 položiek celkom
Batoh Pokémon
Späť do školy
€39,90
SR286
Batoh Minecraft TNT
Späť do školy
€39,90
SR281
Batoh Naruto
Späť do školy
€39,90
SR279
Batoh Marvel
Späť do školy
€35,90
TR276
Batoh Marvel 44 cm
Späť do školy
€49,90
TR263
Batoh Mandalorian
Späť do školy
€55,90
TR262

Snáď neexistuje teenager, ktorého by ste počas školského roka, ale aj mimo neho nevideli s batohom prehodením cez jedno rameno. Ruksaky sú obľúbené u všetkých, bez ohľadu na vek. 

 

V kategórii ruksakov pre školákov a teeneagerov nájdete väčšie batohy vhodné pre staršie deti, ktoré ich môžu využiť či už do školy, na výlety alebo iné voľnočasové aktivity.

Teenageri si potrpia na svojom imidži, inak tomu nie je ani pri výbere ruksaku. Motívy ruksakov v tejto kategórii sú preto viac trendy, dokonca si niektoré ruksaky môžu teenageri dotvoriť podľa vlastných predstáv pomocou štýlových odznakov

 

Na svoje si prídu napríklad milovníci Marvel sveta, rovnako ako aj fanúšikovia nového seriálu The Mandalorian a ďalší milovníci filmov a seriálov. 

 

Teenageri rovnako ako mladšie deti využívajú ruksaky denne, do školy, na cestovanie, športovanie či na iné aktivity, preto aj batohy v tejto kategórii nájdete s vystuženou chrbtovou časťou, nastaviteľnými popruhmi, či viaceré priehradky pre lepšiu organizáciu.

Ak však hľadáte ruksaky pre menšie ratolesti vrátane bezpečnostných prvkov, pozrite si kategóriu detských ruksakov a na tých najmenších čakajú rozkošné ruksaky s plyšovým zvieratkom


Pokiaľ hľadáte ruksaky vhodné najmä pre školákov, kategória školských tašiek je pre vás.

Garancia doručenia
Vždy s láskou zabalené
a vychystané voňavé objednávky
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke nad 25 EUR
Viac ako 2000 výdajných miest
Cez 2000 výdajných miest
po celom Slovensku